Nowoczesne maski do nurkowania TUSA

Share

Nowoczesne maski do nurkowania TUSA są chętnie wybierane na równi przez te osoby, które nurkują od niedawna, jak i są profesjonalnymi płetwonurkami. Są to wyroby bazujące na opatentowanych technologiach, wobec czego okazują się niezawodne i doskonale się prezentują. Projekt każdej maski takiej jak sprzęt do snorkelingu jest dokładnie obmyślony. W efekcie można poczuć się wygodnie w trakcie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują spore pole widzenia oraz pozwalają bez przeszkód oddychać nosem. Z pewnością nie będzie się czuło dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Cyrkulacja powietrza będzie wzorcowa. Suche fajki dodane do każdej maski spowodują, że woda nie dostanie się do środka. Można w takim razie maksymalnie chwalić się nurkowaniem oraz komfortowo oddychać. Maski TUSA nie są również ciężkie, co jest ich następną zaletą. Zrobienie z wysokiej jakości materiałów, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwala na idealne przystosowanie do twarzy.

Maski można kupić w licznych wersjach, żeby każdy miał okazję dopasować coś pod swoje upodobania oraz styl nurkowania. Są to: maski w zestawach, maski z widokiem panoramicznym, maski dla osób z wadą wzroku, maski pełnotwarzowe, maski dwuszybowe. Sprzedawcy pomogą wybrać najlepszą maskę, dopasowując ją dla kupującego pod kątem parametrów oraz zastosowania. Wygoda, poszerzony kąt widzenia, doskonałe wyprofilowanie oraz lekkość – to jedynie wybrane z atutów wskazanych masek. Modele masek TUSA projektowane są w zgodzie z aktualnymi trendami.

Wyróżniają je nowoczesne rozwiązania: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody. Hipoalergiczny silikon nie wywoła podrażnienia na skórze. Jest materiałem miękkim, czyli bezproblemowo dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia. Jest to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować, a boczne szyby wykonane są w taki sposób, żeby zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają idealną widoczność oraz to, że wszystko widać w naturalnych barwach.

You may also like...