Oferta idealnie dostosowana do gości Zajazdu u Hermanów

Share

Wygodne pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów usytuowany w okolicy zamku Olsztyn zachęcają osoby przemierzające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się właśnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna wybierana jest jako miejsce wyjazdu przez wielu rodaków.

Olsztyn w pobliżu Częstochowy jest miejscem najlepszym na piesze albo rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów proponuje pokoje dla dziewiętnastu osób. Są to pokoje na poddaszu, gustownie urządzone. Pośród 7 pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innego rodzaju wybarwieniach. Dla przyjezdnych dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon oraz pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy albo czteroosobowe. Można więc zatrzymać się w nich osobiście, z osobą najbliższą albo z całą rodziną. Sporym atutem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, ogródek oraz restauracja. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka. Przyjezdni mogą także skorzystać z darmowego dostępu do sieci.

Piękna lokalizacja powoduje, że osoby, które chcą zwiedzić znajdujące się w pobliżu, średniowieczne zamki będą to mogły zrobić bez problemu. To także idealny powód do planowania do tego miejsca podróży biznesowej, ponieważ po roboczym dniu pracy można odpocząć na łonie natury. Jeżeli turysta nie chce się zakwaterować w mieście, to Zajazd u Hermanów będzie idealnym rozwiązaniem. Detale każdego pobytu wyznaczone są indywidualnie. Lokalizacja przy zamku Olsztyn to idealna opcja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na ruiny zamku w Olsztynie, lecz także na pozostałe zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza wczasami prywatnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przygotowanie przyjęcia urodzinowego lub przyszykowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To też dobre miejsce pod kątem warunków do zaplanowania konferencji lub spotkania służbowego. Wystarczy sprawdzić galerię zdjęć obiektu i przeczytać na stronie podstawowe wiadomości, aby być zmotywowanym. W Olsztynie można spędzać doskonale czas, korzystając czarem zaprezentowanego zajazdu.

You may also like...