Wysokiej jakości sprzęt i akcesoria do tenisa i badmintona

Share

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety do tenisa marki Yonex dobierane są zarówno przez początkujących, jak i przez osoby które grają zawodowo. Firma projektuje oraz sprzedaje trzy główne kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje duży komfort grania i siła uderzeń. Seria VCORE pozwala na podwyższoną kontrolę gry, czucie wszystkich ruchów i ma doskonałą rotację. Rakiety z obu serii, jak i inny katalog produktów jakim jest tenis polska można zakupić w punkcie sprzedaży rodzimego dystrybutora w niewygórowanej kwocie.

Kiedy ktoś ma już swoją ulubioną rakietę Yonex i chce zakupić ten sam model, może sobie na to pozwalać. Jeśli natomiast ktoś rakietę tej firmy nabywa pierwszy raz i zaznajomi się z opisami, będzie wiedzieć, na co się zdecydować. Parametry rakiety mogą też omówić z klientem pracownicy zatrudnieni w sklepie. Każda z rakiet scharakteryzowana jest pod względem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani zawodnicy. Scharakteryzowane są zastosowane w nich technologie a także można dowiedzieć się, jacy znani sportowcy posługują się nimi na co dzień.

Yonex to firma znana także z rakiet do badmintona. Gracze nabywający rakiety tego producenta mogą mieć pewność, że zmaksymalizują swoje możliwości na korcie. Wszystkie rakiety naginane są z pełną mocą. Oferowane serie rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały wykonania rakiet są solidne i z tego powodu kupujący mają wgląd do wytrzymałych modeli.

W sklepie asortyment jest szeroki i podzielony na działy takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W osobnych kategoriach dostępne są bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, bądź zawodowo. Zawsze odnajdzie gadżety dobrane do zdolności i nawyków gry.

You may also like...